Політика конфіденційності

Дякуємо Вам за відвідування інтернет-магазину photoboom.ua.

Ми піклуємося про конфіденційність даних наших покупців. Оскільки ви довіряєте нам свої особисті дані, ми повинні дотримуватися правил встановлених законодавством України, зокрема Закону України «Про захист персональних даних».

Ми гарантуємо, зберігати в таємниці контактну інформацію, яку ви вказуєте при реєстрації на нашому сайті. Ваші персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.

Основні положення нашої політики конфіденційності формулюються наступним чином:

Ми не передаємо Вашу персональну інформацію третім особам.
Ми не передаємо Вашу контактну інформацію без Вашої згоди.
Ви самостійно визначаєте обсяг інформації, що розкривається персональної інформації.
Даною угодою ви даєте дозвіл на:

Обробку і виконання замовлення.
Збереження контактної інформації в нашій базі даних для коректного виконання замовлення, для ідентифікації при повторних замовленнях, для нарахування відсотка знижки за програмою лояльності.
Відправку інформації про нововведення і акціях нашої компанії по електронній пошті.
Збирати деяку інформацію, пов'язану з вами, але не є конфіденційною. Наприклад, відомості про тип операційної системи або браузера, доменне ім'я постачальника інтернет послуг. Ці відомості збираються для визначення найпопулярніших сторінок нашого сайту, усунення проблем при використанні сервісу, з'ясування загальної користі нашого сайту для користувачів.
Використання отриманої інформації

Інформація, яку надаєте Ви при заповненні форм зворотного зв'язку, а також технічна інформація використовується виключно для поліпшення роботи сайту. Вся контактна інформація, яку Ви нам надаєте, розкривається тільки з Вашого дозволу. Адреси електронної пошти ніколи не публікуються на Сайті і використовуються нами лише для зв'язку з Вами.

Надання інформації третім особам

Ми ніколи не надаємо Вашу особисту інформацію третім особам, крім випадків, коли це прямо може вимагати законодавство (наприклад, за запитом суду).

захист даних

Адміністрація Сайту здійснює захист інформації, наданої користувачами, і використовує її тільки відповідно до прийнятої Політикою конфіденційності. На Сайті використовуються загальноприйняті методи безпеки для забезпечення захисту інформації від втрати, перекручування і несанкціонованого розповсюдження. Безпека реалізується програмними засобами мережевого захисту, процедурами перевірки доступу, застосуванням криптографічних засобів захисту інформації, дотриманням політики конфіденційності.

Компанія "Паперовий Змій-опт" залишає за собою право змінювати і доповнювати справжню Політику конфіденційності або обмежувати доступ до сайту компанії в будь-який час, з повідомленням або без нього. Проте в разі внесення в дану Політику істотних змін, "Паперовий Змій-опт" зобов'язується повідомити про це на початку даного документа і на головній сторінці сайту photoboom.ua.