Lomond — вибір якості !

Для лазерного та струменевого фотодруку потрібні витратні матеріали. Як правило, клієнти переконані, що чим краще якість фотопаперу, тим вище її ціна. Але це не зовсім так. Треба розуміти, що за високу якість необов'язково переплачувати. А в моменти фінансових потрясінь, причому, як глобальних, так і локальних, у форматі окремо взятого підприємства, варто ще уважніше ставитися до витрачених коштыв, бути більш практичними. Що стосується актуальної теми, азіатських виробників фотопаперів, слід зазначити, що, незважаючи на поліпшення якості окремих лінійок, в цілому, нестабільність поставок та відсутність налагоджених логістичних процесів ставить під сумнів доцільність такого рішення.

Для тих, хто цінує свої сили, час і гроші, папери Lomond є прекрасним вибором: це відноситься як до простих споживачів, так і до справжніх професіоналів у своїй галузі. Слід також врахувати, що компанія Lomond була створена в 1996 році для роботи на ринках, що розвиваються, спеціально під наші мінливі умови. Переваги Lomond у наявності. Судіть самі: за ціною її витратні матеріали для фотодруку значно дешевше аналогічної продукції HP, Epson і Canon, при цьому якісно фотопаперу Lomond не поступаються вищеназваним маркам. Не відстає Lomond і стосовно асортименту: погодьтеся, понад 700 видів паперів це величезний простір для вибору. А значить, навіть самий вимогливий покупець зможе відшукати для себе індивідуальне рішення, під свої потреби.Фотопапір Lomond

Раніше цифровий фотодрук був далекий від якості фотознімків, які можна було отримати за допомогою аналогового друку. Тоді плівка і фотопроцес класичної фотографії (фотографування-проявлення плівки за допомогою хімічних реактивів-проявлення на фотопапері-фіксація-сушка і глянцевання) були єдино можливим рішенням.

Але часи змінюються, цифровий фотодрук не стоїть на місці: отримати професійні художні фотографії вже зараз не проблема. І в цьому Lomond тримає руку на пульсі часу. Витратні матеріали даної компанії використовуються для ефективного вирішення широкого спектру завдань: починаючи від знімків на документи, а також художньої та рекламної фотографії, і закінчуючи абсолютно комерційним напрямком: для друку постерів, плакатів, календарів, афіш, вивісок (рекомендується ламінування), презентаційної продукції, і. т. д.

В Україні одним з лідерів на ринку витратних матеріалів для струменевого і лазерного друку, зокрема фотопаперів, самоклеючих матеріалів, плівок, полотен є компанія ТОВ "Паперовий Змій Опт", яка існує з 1999-го року, і довгий час є офіційним дистриб'ютором компанії Lomond. Мабуть, слід зазначити, що 2/3 всіх матеріалів для лазерного та струменевого друку торгової марки Lomond постачає саме компанія ТОВ "Паперовий Змій Опт", яка чудово зарекомендувала себе на вітчизняному ринку, про що свідчать численні позитивні відгуки клієнтів і динамічне зростання обсягів продажів.

Щиро Ваш,
колектив photoboom.ua


При публікації статті на інших інтернет-ресурсах, пряме посилання на першоджерело обов'язкове.

Рекомендовані до прочитання:

Фотографія: від XX століття і до наших днів.

Як вибрати фотопапір для вашого струменевого принтера.

Використання пігментних чорнил.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.