Інструкція з експлуатації багатофункціонального термопреса 8 в 1 з плитою 40х50 см

Призначення термопреса

Термопрес здійснює виробництво асортименту сувенірних і подарункових виробів.

Ви можете наносити зображення на заготовки з фотографічною якістю.

Термопрес призначений для перенесення зображення з проміжного носія на одяг, кераміку, дерево, скло, метал, тканину та інші матеріали. З його допомогою здійснюється друк сублімаційною, термотрансферною технологією, технологією термопереносу плівок флекс і флок, технології прямого друку на тканині.

Перед тим як провести включення термопреса, уважно прочитайте інструкцію.

Умови зберігання та експлуатації термопреса

Умови зберігання та експлуатації даного термопреса повинні відповідати нормальних значень кліматичних факторів навколишнього середовища:

  • Температура від 15 до 40°С
  • Відносна вологість повітря 45+80 %
  • Атмосферний тиск 84,0 - 106,7 кПа (630 - 800 мм. рт.ст.)
  • Тип атмосфери - умовно чиста, пил кварцовий - не більше 50 мкм
  • Умови експлуатації повинні відповідати Правилам Технічної Експлуатації Електроустановок Споживачів до 1000 В

Увага! щоб уникнути поломок перед першим включенням прес повинен відстоятися до температури робочого приміщення 18 - 25 °С (близько 2 годин).

Заходи безпеки при використанні термопреса

  • Термопрес має бути встановлений на міцний стійкий стіл.
  • Використовується висока напруга, тому заземлення обов'язково.
  • Перед першим включенням термопреса перевірте відсутність зовнішніх механічних пошкоджень і порушень ізоляції електричних з'єднань.
  • Не вмикайте термопрес в мережу при виявленні дефектів електричних з'єднань.
  • Будьте уважні. Щоб уникнути опіків при роботі з термопресом роботи повинні виконуватися в бавовняної одязі з довгим рукавом і термозахисних рукавичках без гумових вставок.
  • При виключенні термопреса з розетки, не тягніть за кабель - візьміть штекер за корпус і акуратно дістаньте з розетки.
  • Слідкуйте за тим, щоб кабель не перебував у контакті з гострими площинами і з нагрітими поверхнями, так як це може призвести до порушення його цілісності.
  • Використовувати тільки справні, розраховані на струм не менше 10 А мережеві подовжувачі (перерізом не менше 1 мм), перехідники та трійники.
  • Періодично перевіряйте кабель терморпеса на предмет механічних пошкоджень.
  • Увага! При нагрітому термопресі не торкайтеся руками до нагрівальних елементів. Не ставте на неї сторонні предмети. Не дряпайте поверхню плити (нанесений тефлоновий шар).

Характеристики багатофункціонального термопреса 8 в 1:

  • Напруга - 220 В
  • Потужність - 450 - 1400 Вт
  • Розмір плити - 400 х 500 мм
  • Діапазон температур - 0 - 220°C
  • Діапазон таймера - 0 - 999 секунд
  • Вага - 51 кг
  • Гарантія - 6 місяців

В комплект термопреса входять:

  • Станина багатофункціональна з блоком управління, плитою і килимком
  • Нагрівальна плита 40 х 50 см (роз'єм на 5 контактів)
  • Станина і нагрівальний елемент для перенесення на кепки (станина прикручується на місце плити на основний станині)
  • Станина для перенесення на чашки
  • Нагрівальний елемент для перенесення на чашки діаметром 7.5 - 9 см
  • Нагрівальний елемент для перенесення на чашки діаметром 6.5 - 7.5 см
  • Нагрівальний елемент для перенесення на конусні чашки 350 мл
  • Нагрівальний елемент для перенесення на конусні чашки 450 мл
  • Нагрівальний елемент для перенесення на тарілки з діаметром запечатки 110 мм
  • Нагрівальний елемент для перенесення на тарілки з діаметром запечатки 135 мм

Заміна модулів

Важливо! На термопресі 2 роз'єми для підключення нагрівальних елементів, але щоб уникнути поломок одночасно можна користуватися лише одним. Коли використовується роз'єм для знімнних насадок, роз'єм для планшетної плити повинен бути закритий гумовим ковпачком - він знаходиться під напругою, небезпека удару струмом.

Термопрес Термопрес Термопрес Термопрес Термопрес
  • При заміні насадки в станині чашкового преса відкрутіть 8 болтів які тримають нагрівальний елемент, замініть його, прикрутіть болти на місце.
  • При заміні насадки на нагрівальний елемент для перенесення на тарілки опустіть нагрівальну плиту на килимок, від'єднайте дріт від керуючого блоку, відкрутіть гайки-баранці, за допомогою яких плита тримається на станині, пересуньте плиту від себе на 5 сантиметрів, підніміть ручку станини, приєднайте нагрівальний елемент для перенесення на тарілки до станини (в станині неодимовий магніт який тримає насадку), підключіть провід до відповідного роз'єму керуючого блоку.
  • При заміні на нагрівальний елемент для перенесення на кепки опустіть нагрівальну плиту на килимок, від'єднайте дріт від керуючого блоку, відкрутіть гайки-баранці, за допомогою яких плита тримається на станині, пересуньте плиту на 5 сантиметрів, підніміть ручку станини, приберіть нагрівальну плиту, відкрутіть гайки-баранці нижньої плити термопреса, приберіть її, на відведене місце прикрутіть за допомогою гайок-баранчик станину для перенесення на кепки, приєднайте нагрівальний елемент для перенесення на кепки до станини, закрутіть гайки-баранці, підключіть провід до відповідного роз'єму керуючого блоку.

Виконання роботи на даному термопресі:

1. Підключіть в роз'єм 1 нагрівальний елемент.

2. Важливо! Підключати одночасно можна тільки 1 елемент, роз'єм для нагрівальної плити повинен бути закритий ковпачком, якщо він не використовується.

3. За допомогою ручки 2 (2.1 для чашкового преса) підніміть нагрівальну плиту термопреса. Відрегулюйте тиск термопреса, послаблюючи або закручуючи регулювальний гвинт 3 (3.1 для чашкового преса). Увага! Якщо тиск занадто великий, то плитка може тріскатися, якщо тиск недостатньо, то перенесення зображення може бути нестабільним.

4. Увімкніть кнопку живлення 4 і переконайтеся, що індикатор включення загорівся червоним кольором. Встановити на контролері 5 кнопками «+» «-» потрібний час і температуру (при першому натисканні кнопки "ОК" виставляється температура, при другому час). Потрібно 5-10 хвилин для досягнення заданої температури.

5. По досягненні заданої температури універсальний термопрес автоматично буде її підтримувати.

6. Покладіть об'єкт на нижню плиту термопреса, поверх нього папір з підготовленим дзеркальним зображенням (при нанесенні на чашку - приклейте зображення на чашку за допомогою термоскотча).

7. Опустіть нагрівальну плиту (при нанесенні на чашку затисніть за допомогою ручки 1 і натисніть кнопку "Enter").

8. Включиться таймер, після закінчення відліку встановленого часу пролунає звуковий сигнал. Підніміть нагрівальну плиту за допомогою ручки 2 (при нанесенні на чашку відкрийте нагрівальний елемент за допомогою ручки 1).

9. Обережно вийміть заготівлю, обережно зніміть папір. Процес закінчений.

Термопрес

Термопрес

Проблеми та методи їх усунення

N п/п

Проблема

Причина

Усунення

1

Дисплей світиться після включення

Немає напруги або пошкоджена розетка

Поміняйте розетку

2

Нема нагріву

Нагрівач перегорів або несправний термодатчик

Замініть нагрівальний елемент або термодатчик

3

Бліді кольори

Недостатня температура або час

Збільште температуру і час нагріву

4

Розмите зображення

Розтікання фарби із-за перегріву

Зменшіть температуру

5

Зображення частково розмито

Недостатній не рівномірний притиск

Збільште силу притиску з поверхнею

6

Яскравий колір, зображення розмите

Перегрів або перетримка

Відрегулюйте температуру і час нагріву

Рекомендації по догляду за термопресом

Термопрес необхідно утримувати в чистоті, періодично протирати його нагрівальні елементи спиртом, а також витирати пил з усіх інших поверхонь.

Для підтримки працездатності рухомих вузлів термопреса періодично їх необхідно змащувати тонким шаром масла, попередньо видаливши залишки старого мастила.

Рекомендується перед роботою провести тест!

Рекомендації по роботі з матеріалами

Заготовки з покриттям для сублімації

Температура за Фаренгейтом, 0F

Температура за Цельсієм, 0С

Час, секунд

Кружка (відлік часу після набору заданої температури преса з заготовкою). Сумарний час для друку якісної термосублімації на кружках 180 - 250 секунд (залежно від потужності преса і маси даного керамічного виробу).

Кружка біла керамічна

330 - 360

170 - 180

180 - 230

Кружка кольорова (всередині, ручка, облямівка)

330

170 -180

180 - 230

Кружка скляна (гл., мат.)

338

170

180 - 230

Кружка магічна скло, кераміка

338

170

180 - 230

Автокружка металева

338

170

180 - 230

Кружка пластикова

320

160

180 - 230

Тарілка (*відлік часу після набору заданої температури преса з заготовкою).

Керамічна тарілка (заздалегідь розігріти)

338

170

30 -70*

Пластикова тарілка

320

160

110

Плитка (**заздалегідь прогріти нижню плиту преса з килимком, плитка викладається в прес вниз зображенням). Співвідношення розмірів плити преса і розмірів заготовки з часом витримки в пресі 150 - 300 секунд і більше.

Плитка керамічна

356

180

150 - 260**

Скляні фоторамки

356

180

180 - 300**

Тканина

Тканина 100 % поліестер

383

195

50 - 55

Тканина 75 % поліестер

356 - 375

180 - 190

50 - 55

Підставка під чашку

Підставка керамічний

356

180

150

Підставка тканева

374

190

50

Килимок для миші

Килимок для миші

356

180

65

Метал (друк в пресі проводитися вниз зображенням).

Метал “золото, срібло” глянцевий

338

170

50

Метал білий “золото, срібло” матовий

356 - 366

180 - 185

50

Пазли

Пазли паперові

356

180

75 - 100

Пазли магнітні

302

150

240 - 300

Фотокамінь

Фотокамінь

356

180

200 - 400

Вініломагніт

Вініломагніт

302

150

240

Прапори

Прапори атлас (поліефір)

374

190

50 - 55

Прапори (поліестер)

383

195

50 - 55

Матеріал для термоперенесення

Температура за Фаренгейтом, 0F

Температура за Цельсієм, 0С

Час, секунд

Тиск

Зняття підкладки

Плівки PromaTex

PromaTex PromaFlex PU

302

150

12

середній

По гарячому

PromaTex PromaFlex PVC

302

150

12

середній

По холодному

PromaTex PromaFlock

302

150

12

середній

По холодному

Плівки Chemica

Chemica Hotmark PU

311

155

17

середній

По холодному

Chemica Hotmark Metall

284

140

17

середній

По холодному

Chemica Firstmark PVC

302

150

17

середній

По холодному

Chemica UpperFlok

320

160

17

середній

По холодному

Плівки Siser

Siser P. S. Film

302

150

10 - 15

низький

По гарячому

Siser Video Flex

302 - 320

150 - 160

15

середній

По холодному

Siser Strip Flock

320 - 329

160 - 165

15

низький

По холодному

Siser JET Flock

356

180

20

середній

Перед нанесенням на тканину

Термотрансферний папір Lomond для струменевого друку

Lomond для темних тканин (для струменевого друку)

320

160

25 - 50

середній

Перед нанесенням на тканину

Lomond для світлих тканин (для струменевого друку)

320

160

25 - 50

середній

По холодному (через 5 - 10 сек, поки тканина ще тепла)



Завантажити інструкцію можна тут ⇒ 

Рекомендовані до прочитання

Інструкція з експлуатації багатофункціонального термопреса 2 в 1 з плитою 38х38 см (чашка + плита).

Інструкція з експлуатації планшетного преса МР710, напівавтомат з плитою 60x80 см.

Інструкція з експлуатації чашкового термопреса на 1 чашку MP160.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.